Rodzinny weekend w Targach Kielce już w kwietniu!

DOM, OGRÓD i TY to jedna z ulubionych wśród kielczan pozycji w kalendarzu imprez targowych. Tegoroczna odsłona, która odbędzie się w weekend 23-24 kwietnia w Targach Kielce, jak zwykle dostarczy ciekawych inspiracji, fachowych porad i najnowszych trendów do domów i ogrodów. W tym roku zwiedzający wejdą za darmo!

Wystawcy i zwiedzający w jednym miejscu!

Kwietniowe wydarzenie to jedna z ulubionych wystaw wśród mieszkańców naszego regionu. Corocznie odwiedza ją ponad 20 000 gości, którzy i w tym roku będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą produktów i usług oferowanych przez wystawców. Wśród nich znajdą się artykuły wyposażenia wnętrz, produkty związane z ogrodnictwem, materiały budowlane, zdrowa żywność i ekokosmetyki. Na stoiskach nie zabraknie producentów i dystrybutorów kominków, klimatyzacji, okien, drzwi, czy paneli fotowoltaicznych. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy firmy, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę i jednocześnie nawiązać kontakty biznesowe, które otworzą przed nimi nowe ścieżki rozwoju i sprzedaży.

Wszystko dla domu i ogrodu!

Koniec kwietnia to idealny czas na zaplanowanie remontu domu, odświeżenia mieszkania, czy przygotowania ogrodu do sezonu letniego. Aby zrobić to zgodnie z obowiązującymi trendami, wykorzystując najnowsze technologie i produkty wyposażenia wnętrz, nie zapominając o najważniejszym – ogrodzie, koniecznie należy odwiedzić kielecki ośrodek wystawienniczy! Duży wybór roślin, sadzonek i krzewów, które mogą wypełnić ogrody, tarasy i balkony, dodając im nowego oblicza, będzie można odnaleźć właśnie podczas rodzinnego weekendu w Targach Kielce.

Postaw na EKO!

Wszyscy zainteresowani ekologicznym stylem życia odnajdą coś dla siebie w strefie ECO-STYLE. Na stoiskach wystawców będzie można zakupić ekologiczną żywność i podpytać o nieinwazyjne sposoby upraw oraz zapoznać się z szeroką ofertą ekokosmetyków. Te z roku na rok zyskują coraz większe grono sympatyków i cieszą się ich uznaniem. Dla tej części zwiedzających nie zabraknie ciekawych pokazów i możliwości ich testowania.

Rękodzieło w modzie!

Ręcznie wykonywane przedmioty codziennego użytku, dizajnerska biżuteria, czy prawdziwe dzieła sztuki to tylko nieliczne przykłady tego, co będzie można zobaczyć i zakupić podczas rodzinnego weekendu w Tragach Kielce. Hand made to popularne określenie ręcznie wykonywanych produktów, które przykuwają uwagę odbiorców i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie inaczej będzie w tegorocznej odsłonie imprezy, na której zobaczymy liczne grono wystawców z kraju i zagranicy.

Wydarzenie DOM, OGRÓD i TY to doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy w weekend od 23 do 24 kwietnia do Targów Kielce!

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.